Atrakcje na imprezę okolicznościową

krakow - gra miejska dla kazdego

Organizując przyjęcie urodzinowe lub inną imprezę okolicznościową w gronie najbliższych przyjaciół warto zadbać o dodatkowe atrakcje, które zachwycą znajomych, a także dostarczą niezapomnianych wrażeń i adrenaliny. Dla młodych osób świetnym pomysłem może okazać się gra miejska.

Gra miejska to ciekawa i wciągająca zabawa, a Kraków posiada niezwykle ciekawą ofertę tego typu gier, w różnych częściach miasta. Warto zapoznać się z ofertą dostępną w internecie. Przykładowo na: http://www.lostroom.pl/gra-miejska – Gra Miejska Kraków dostępna jest w dwóch standardowych scenariuszach lub… wykonują ją na nasze indywidualne zamówienie.

Zaznaczam, że gra miejska wykorzystuje podczas zabawy przestrzeń miejską. Gracz w między czasie zwiedza i poznaje miasto. Jest do doskonała alternatywa dla tradycyjnego sposobu zwiedzania okolicy, z której młodzież bardzo chętnie korzysta.

Kolejnym, równie ciekawym pomysłem niewątpliwie jest escape room. Jest to pokój zabaw, w którym grupa uczestników zostaje zamknięta i musi uwolnić się z pomieszczenia po rozwiązaniu wszystkich zagadek w określonym czasie. Zwykle na uwolnienie się z pokoju grupa ma dwie godziny. Uczestnicy do wyboru mają kilka pokoi o różnej tematyce. Przed rozpoczęciem gry osoby, które biorą udział w zabawie zostają zapoznane z obowiązującymi zasadami. W razie nagłego wypadku w każdym pokoju znajduje się przycisk, który natychmiast otwiera drzwi.

Escape room podobnie jak i grę miejską trzeba zarezerwować z wyprzedzeniem, ponieważ tego typu miejsca w Krakowie cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *