Catering dietetyczny w Krakowie i okolicy

catering dietetyczny Kraków

Chcesz schudnąć za pomocą diety, ale nie masz czasu samej/samemu przyrządzać posiłków? Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, trafiłaś/trafiłeś doskonale. OptimalFit to catering dietetyczny działający właśnie w Twojej okolicy od 2011 roku.
To co może odróżnić ten catering od innych jest fakt, że rozmowy odnośnie diety, jedzenia i cateringu odbywają się indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem ludzie związanych z OptimalFit. Dzięki temu spółka cieszy się wielkim uznaniem i ma dużo grono stałych klientów, a liczba ta stale rośnie.
Świetną rekomendacją może być fakt, jak znani ludzie korzystają z usług OptimalFit. Najbardziej znanymi osobami są chyba Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał. Mniej znaną aktorką korzystającą z cateringu dietetycznego, lecz równie utalentowaną jest Marta Ścisłowicz. Fani sportów walki na pewno kojarzą zawodnika MMA Filipa Wolańskiego, judokę Łukasza Chlewickiego i zawodnika muaythai Marcina Łepkowskiego. Im również przyszedł zaszczyt odżywianie się zdrowym jedzeniem z OptimalFit. Poza tym coś dla fanów muzyki. Producent muzyczny Robert M także korzysta z usług krakowskiego cateringu dietetycznego.

OptimalFit zwraca szczególną uwagę na kontakt osobisty z każdym klientem. Na stronie www cateringu można przeczytać słowa: ” Nie produkujemy jedzenia – my gotujemy je z pasją i zaangażowaniem, co Klienci dostrzegają w smaku i wyglądzie naszych potraw”. Myślę, że nie trzeba tu dodawać zbyt wiele. Na terenie Krakowa i okolic prawdopodobnie nie ma tak dobrego cateringu dietetycznego.
Więcej informacji można przeczytać na http://optimalfit.pl/.

Zobacz też: http://optimalfit.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *