Małe i miłe urozmaicenie przestrzeni

bibeloty

Różnie jest z naszą chęcią posiadania. Niektórych cieszy wyłącznie pełna kiesa, inny potrafi zadowolić się samym faktem istnienia. Nie rozstrzygając dylematu, czy potrzebujemy rzeczy ładnych, ale niekoniecznie niezbędnych każdy może rozstrzygnąć na własny rachunek i w zgodzie z własnym ja. Nikt jednak nie zaprzeczy, że drobiazgi nas cieszą, a gdy są to drobiazgi podarowane, cieszą w dwójnasób.


Małe, ozdobne rzeczy, nazywane potocznie bibelotami, potrafią urozmaicić otaczającą nas przestrzeń, a odpowiednio dobrane, ocieplić wnętrze, a nawet i nasz, nierzadko surowy wizerunek. Tym właśnie zajmuje się sklep internetowy, obecny na stronie snob-shop.pl, dostarczaniem zamówionych, ozdobnych przedmiotów. Szefowie bywają groźni z wyglądu, a przekupywanie ich i wazeliniarstwo nie jest w dobrym tonie. Źle je widzą koledzy z pracy, a i sam dowodzący, ale są przypadki, kiedy podarowanie mu jakiegoś drobiazgu, zostanie przyjęte właściwie i będzie jak najbardziej na miejscu. Dekoracje na biurko nie są wszak drogie, a mogą wywołać całą gamę miłych skojarzeń. Znając szefa upodobania, jego hobby, warto okazać wdzięczność za pracę, jeżeli rzeczywiście na takową ta pani bądź pan, zasługują. Jakiś jubileusz firmy, okraszony bibelocikiem z odpowiednim, okolicznościowym grawerunkiem, z całą pewnością nie pokaże załogi w złym świetle, a wręcz przeciwnie.

Przecież dekoracje żeglarskie nie sugerują niczego złego, a z surowego gabinetu, gdzie wchodzimy częstokroć z duszą na ramieniu, mogą uczynić przytulne miejsce do narady, gdzie, zamiast drżeć ze strachu, zabłyśniemy świetnym pomysłem podbudowującym renomę firmy. Nie od dziś przecież wiadomo, że praca w stresie jest mało twórcza i że po jego wyeliminowaniu wraca nam chęć do działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *