Szkło dekoracyjne do kuchni

szkło na ścianę

Przeprowadziłam się z mężem do nowego domu, już przeszło pięć lat temu. Szczerze powiedziawszy nie robiliśmy tam żadnego remontu od tego czasu. Jak dom zastaliśmy, tak w nim mieszkaliśmy. Dopiero od niedawna wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić małe przemeblowanie i udekorować dom tak jak nam pasuje.

Szkło na ścianę

Szukaliśmy inspiracji na stronach internetowych i w różnych czasopismach o nowoczesnym dekorowaniu wnętrz i bardzo często spotykaliśmy się z hasem szkło na ścianę . Bardzo nas zaintrygowała i zaciekawiła taka forma dekorowania, dlatego więc zaczęliśmy ja zgłębiać. Niektórzy mogą sobie myśleć, że jest to pewnie strasznie skomplikowane i drogie, nic jednak mylnego, ponieważ chodzi o zwykłe obrazy na szkle.  Szczerze powiedziawszy, gdybym nie przeczytała o tym nigdy bym nie pomyślała, żeby udekorować ściany namalowanymi obrazami w innej formie niż na płótnie. 

Na początku zakupiliśmy dwa obrazy na licytacji, żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało i jak się będzie komponowało z innymi naszymi dekoracjami. I powiem wam, że ogólny efekt jest rewelacyjny, każdy kto mnie odwiedza ze znajomych po prostu nie może się nadziwić. Pokoje wyglądają elegancko, a przede wszystkim nowocześnie. Obecnie mam w taki sposób udekorowane ściany w salonie i sypialni, następnym pomieszczeniem, którym się zajmę jest przedpokój. Muszę wspomnieć również o plusach jakie wynikają ze szklanej powierzchni obrazu, a jest to utrzymywanie porządku. Taki obraz jest dużo łatwiej przetrzeć niż namalowany na płótnie, ponieważ istnieje ryzyko jego rozmazania. 
Ja z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej decyzji o zmianie wystroju, przyznam że późno podjętej, ale jak się mówi, lepiej późno niż wcale. Polecam każdemu, kto chce wprowadzić do swojego domu trochę nowości.

Categories : Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *